Obranjen prvi diplomski rad na zajedničkom diplomskom studiju Mediteranske poljoprivrede

Anđelo Zdrilić danas je obranio diplomski rad naslova: Praćenje leta maslininog moljca razvojem i korištenjem modela umjetnih neuronskih mreža. Ispred povjerenstva na Sveučilištu u Zadru, Odjelu za ekologiju, agronomiju i akvakulturu, obranjen je hibridno gdje su članovi povjerenstva za obranu rada:  Izv. prof. dr. sc. Ivana Pajač Živković, komentor, Izv. prof. dr. sc. Darija Lemić, član, Prof. dr. sc. Martina Skendrović Babojelić član, sudjelovali online, a metor Izv. prof. dr. sc. Tomislav Kos, u živo. Povjerenstvo je rad ocijenilo izvrsno, te je studentu zaželjelo čestitke na uspješnoj obrani prvog diplomskog rada prve generacije studenata zajedničkog diplomskog studija Mediteranska poljoprivreda. Toplo se nadamo da će ovaj uspjeh biti poticaj i drugim kolegama pred kojima je obrana diplomskih radova kao i novim studentima koji će prepoznati svoju motivaciju za studiranjem na zajedničkom diplomskom studiju Mediteranske poljoprivrede.